Další vzdělávání odborných poradců

Jedinečné vzdělávání

Sano nabízí novým spolupracovníkům a spolupracovnicím vynikající možnosti odborného a osobního růstu, pro cílené rozšíření studiem nebo praxí získaných schopností.  Z vybavení těmito kompetencemi profitují především zákazníci v agrárním sektoru prostřednictvím našich poradenských služeb. 

Devět měsíců trvající vzdělávací program v Sano Akademii, po jehož ukončení se stáváte certifikovaným odborný poradce/-kyní pro výživu skotu a prasat, nabízí vzdělání pro poradce na nejvyšší úrovni, schopné čelit neustálým výzvám v moderním zemědělství. Vzdělávací moduly (prezenční studium v Sano Akademii stejně jako trénink on-the-job v příslušných regionech) navazují krok za krokem a obsahují zprostředkování vědeckých témat stejně jako kompetencí nutných pro poradenství i prodej, rétoriku a prezentaci stejně jako moderní managemnt vztahů se zákazníky. 

Při tréninku on-the job Vás plně provází zkušený/-á Sano odborný/-á poradce/-kyně a také kouč. Devítiměsíční studium je zakončeno akademickou zkouškou a udělením  diplomu. 

Sano nabízí četné možnosti dalšího vzdělávání a doplňování kvalifikace v Sano Akademii. 
 
Toto vzdělávání je v branži zcela jedinečné a zemědělci hodnotí koncept poradenství Sano odborných poradců/-kyň jako vynikající. Všichni Sano odborní poradci/ obdorné poradkyně jsou od nás na svoji činnost v podnicích orientovaných na budoucnost co nejlépe připraveni. Náklady na vzdělávání přebírá Sano, jako investici do budoucnosti svých nových spolupracovníků. 
 

Kontaktujte nás

Sano - Moderní výživa zvířat spol. s r. o.
+420 379 71 31 11
+420 379 71 31 12
Npor. O. Bartoška 15
344 01 Domažlice
Česká republika