Moje zkušenosti z tréninkového programu

„Jmenuji se Maren. Zemědělství ně provází celý život: Vyrostla jsem na mléčné farmě svých rodičů a vystudovala vysokou zemědělskou školu. 

Od roku 2013 jsem členem Sano týmu jako trainee pro zemědělský management. Bylo pro mě důležité, abych si ještě více posílila své již získané vědomosti a byla v kontaktu jak s lidmi, tak i se zvířaty. Protože mě zajímá hlavně výživa skotu, specializovala jsem se na skot. Prostřednictvím velkého množství školení mě podpořila Sano Akademie a já se tak mohla dále rozvíjet – z pozice odborné poradkyně až na pozici oblastní vedoucí. Průběh mého trainee programu byl pro mě připavený individuálně a pravidlně probíhala zpětná vazba. Obzvlášť dobře na mě působilo vzájemné otervřené jednání.  

Při společných návštěvách s kolegy po celém německu jsem získala reálnou představu o pracovních procesech a současně jsem také poznala různorodé zemědělské struktury. Právě tyto společné návštěvy byly navíc přesně přizpůsobené mému odbornému a prodejnímu rozvoji. 

I poté, co můj trainee programm skončil, se u Sano dále profesně rozvíjím. Na jedné straně podporuji jako mentorka nové kolegy a na druhé straně se i nadále účastním jako odborná trenérka seminářů na Sano Akademii.

Kontaktujte nás

Sano - Moderní výživa zvířat spol. s r. o.
+420 379 71 31 11
+420 379 71 31 12
Npor. O. Bartoška 15
344 01 Domažlice
Česká republika