Sano Akademie

Díky vynikajícím znalostem vždy o krok napřed.

Již více než 15 let je Sano Akademie považována v rámci mezinárodní expanze za významný strategický faktor úspěchu pro kompetentní vzdělávání a doškolování.

Cílené programy vzdělávání a zvyšování kvalifikace umožňují našim spolupracovnicím a spolupracovníkům dále se komplexně profesně i osobně rozvíjet. Tím je zaručeno, že obzvlášť naši odborní poradci, poradkyně a specialisté (-ky) disponují v každém okamžiku aktuálními odbornými znalostmi, aby byli schopni doporučit optimální řešení i ve složitých a na poradenství náročných situacích v zemědělských podnicích.

Také pro zemědělce a smluvní prodejce Sano nabízí  Sano Akademie zajímavé nabídky dalšího vzdělávání a vysoce hodnotná odborná školení, která mají jedno společné: kompetentní odborní pracovníci a vědci  poskytují  průběžně aktuální a zajímavá témata z oblasti výživy zvířat, zdraví zvířat a managementu. Zásluhou velkého objemu znalostí jsou vyzbrojeni na výzvy v oblasti moderního chovu hospodářských zvířat.

Tento úspěch je umožněn zásluhou angažovaného týmu Akademie, která zprostředkovává témata s velkou dávkou profesionality, nadšení a intenzivní orientací na praxi.

Buďte aktivní, vydejte se spolu s námi na cestu k úspěšné budoucnosti. Těšíme se na všechny účastníky „hladové“ po úspěchu a vědomostech.

 

Kontaktujte nás

Ing. Ivan Řezáč
+420 379 71 31 11
+420 379 71 31 12
Ing. Ivan Řezáč
Specialista pro chov prasat
Sano - Moderní výživa zvířat spol. s r. o.
Česká republika