Sano firemní hodnoty

Pět hodnot, které nás posilují

 

Jako mezinárodně působící rodinná firma, která dbá na kulturu podnikání, udržujeme jasné hodnoty, a ty ovlivňují naše každodenní jednání.

Přátelství Člověk, na kterého se můžete spolehnout a navzájem o sobě víte, že při sobě stojíte v časech dobrých ale také špatných - tak to je opravdový přítel. Přátelství je náš vklad do spolupráce s kolegy, partnery a zákazníky. Jsme k dispozici radou i skutky – pro společný úspěch.

Připravenost k výkonům – Překonávat očekávání, pozitivně překvapovat zákazníky – to pro nás znamená výkon. Nejvyšší nároky přitom klademe sami na sebe, abychom byli každý den o něco lepší, a abychom dále optimalizovali účinnost našich produktů a dokázali naše zákazníky nadchnout .

Odvaha – Denně se setkáváme s novými výzvami, jak s malými, tak i s velkými. Energicky, cílevědomě a odvážně přijímáme rozhodnutí a společně kráčíme po nových cestách. Odhodlaně se stavíme čelem každé výzvě a společně rosteme.

Respekt – Poctivá spolupráce, otevřenost vůči jiným kulturám a odpovědnost ve vztahu k přírodním zdrojům formují naše myšlení a jednání. Přitom si ceníme názorů druhých a navzájem spolu jednáme s respektem.

Komplexnost – Dívat se na věci komplexně – tak společně dosáhneme spokojenosti a úspěchu. Vyžaduje to připravenost k výkonům ve všech oblastech, přirozeně také podporu každého jednotlivce v jeho silných stránkách a při jeho osobním rozvoji.

Toto jsou pilíře toho, abychom mohli úspěšně a společně s partnery následovat naši vizi zdravého růstu v oblasti moderní výživy zvířat.

Kontaktujte nás

Sano - Moderní výživa zvířat spol. s r. o.
+420 379 71 31 11
+420 379 71 31 12
Npor. O. Bartoška 15
344 01 Domažlice
Česká republika