SmartDairyNutrition (SDN)

Budoucnost digitálního poradenství pro řízení/management výživy a stáda.

Ve SmartDairyNutrition propojuje Sano ve spolupráci se svými třemi partnery CVAS, AMTS a dsp celosvětově nejlepší Know-How v oblastech: Analýza krmiv, výpočet krmné dávky, poradenství pro řízení/management výživy a stáda.

Pořizování/zachycování dat je v zemědělských podnicích v současné době rutina. Tato jsou často k dispozici bez propojení s ostatními navzájem izolovanými daty. Důsledek: chybí komplexní posuzování podniku.

Pomocí SmartDairyNutrition bude poprvé možné vytvořit rozsáhlé propojení dosud izolovaných podnikových dat (s ohledem na zvíře a životní prostředí) a systémů. Takže je možné, pomocí několika málo kliknutí, podnik komplexně zhodnotit. Efektivní opatření v řízení výživy a stáda lze iniciovat přímo, přičemž v centru

Prostřednictvím SmartDairyNutrition máte k dispozici vy, jako chovatel, virtuální management stáda pro úspěšnou a hospodárnou produkci mléka. Za tímto účelem bylo spojeno to nejlepší z vědy, ty nejlepší nástroje a jedinečné know-how následujících spolupracujících partnerů.

Zájemci o implementaci SDN, kontaktujte nás na: sdn@sano.cz