Váš zaměstnavatel

U Sano stojí člověk v centru dění. Ty jsi Sano. Našim zaměstnancům nabízíme možnost, upravit své úkoly individuálně a osobně podle přání a nadání. Každý si může určit svoji cestu dám.

Co očekává Sano jako zaměstnavatel od tebe?

Rodinné podnikání Sano

Jsme rodinná firma s mezinárodním působením a rádi uvitáme nové členy rodiny. Jsme dychtiví tě poznat, jako kolegové a těšíme se na spolupráci s tebou.

Úspěch v týmu 

Osobní mentor tě provede startem u Sano a je ti k dispozici radou i skutkem. Tak se mlžeš rychle zapracovat a profitovat z vědomostí svého mentora.

Náskok díky znalostem

Nejdeme proti trendu vzdělávání, ale naopak vyvíjíme v Sano Akademii naše kvalifikační porgramy. Tak získáš stálý přístup k dalšímu vzdělávání a individuální podporu.

Jistota do budoucna

S růstem ca. 20% ročně je Sano veskrze zdravá společnost, která nabízí jisté adlouhodobé zaměstnání. S podnikovým penzijním připojištěním mohou naši spolupracovníci investovat do vlastní budoucnosti a profitovat z podpory Sano jako zaměstnavatele.

Kariérní možnosti

Na naše spolupracovníky přenášíme záhy odpovědné úkoly. Díky silnému růstu můžeš také ty udělat rychlou kariéru na odborných nebo vedoucích pozicích.

Příjemná pracovní atmosféra

Moderní kancelářská budova se závodním stravováním a s letní slunnou terasou nabízí příjemné pracovní prostředí. Navíc mají naši zaměstnanci v našem hlavním sídle vždy k dispopzici vodu, kávu a čaj.  

Kontaktujte nás

Sano - Moderní výživa zvířat spol. s r. o.
+420 379 71 31 11
+420 379 71 31 12
Npor. O. Bartoška 15
344 01 Domažlice
Česká republika