Veterinární lékaři

SanoVet - Z praxe pro praxi

SanoVet produkty se orientují na aktuální požadavky a budoucí výzvy globálního trhu zemědělských produktů. Služba zákazníkům a zvířatům, která umožňuje zákazníkům dosáhnout zlepšení v podnikání, je u Sano v popředí zájmu. Sano veterinární lékař garantuje přístup k vysoce kvalitním produktům s vysokou užitkovostí. Investice, která se partnerům vyplatí: zemědělec a veterinární lékař.

Společně s praktickými veterinárním lékaři jsme vyvinuli exkluzivní řadu Sano-veterinárních produktů, která spojuje zkušenosti a odborné znalosti praktických veterinárních lékařů, poradců pro výživu a zemědělců. Sano nabízí zájemcům z řad veterinárních lékařů produkty a řešení v následujících fázích chovu hospodářských zvířat (skot):

  • Odchov
  • Počátek laktace
  • Telata
  • Období příjmu mleziva
  • Dojnice

Profitujte z doplňkových produktů vyvinutých na míru zvířatům i jednotlivým fázím, jejichž účinnost byla prakticky ověřena v Sano Agrar Institutu.

Tyto naše produkty prodáváme výlučně veterinárním lékařům. Naše produkty nelze koupit v obchodech a můžete je získat pouze exkluzivně prostřednictvím veterinárních lékařů. Nechte si nazávisle na nás poradit; osobně se přesvědčte a vyzkoušejte naše produkty.