Vysoce účinné produkty a koncepty krmení

Sano ručí za kvalitu na každém stupni produkce

Zlepšit proces pro zdravý růst počínaje krmivem přes zvíře až po člověka, je náš známý cíl. Cestu k jeho naplnění pokrýváme důsledně osvědčenými a inovativními řešeními. Naše strukturované portfolio výkonů nabízí jako důkaz více než čtyřicetiletou použitelnost v praxi. Nabízíme široké spektrum vysoce kvalitních produktů, speciálně upravených podle potřeb našich zákazníků. Minerální krmiva, mléčné krmné směsi, doplňková krmiva, speciální krmiva a konzervační prostředky se vyznačují obsahem vysoce účinných látek. Jsou nabízené ve vědecky fundovaných konceptech krmení. Mimo to nabízíme velké množství prověřených doplňkových produktů pro výživu užitkových zvířat a profesionální vedení podniku.

Vysoce jakostní suroviny – u všech našich krmiv si zakládáme na vysoce kvalitních a cenných látkách v nich obsažených, aby zvíře dostalo právě ty živiny, které potřebuje pro zdraví a vysokou užitkovost. Ochrana životního prostředí a udržitelnost jsou dlouhodobě prověřovány a optimalizovány.

Nejmodernější technika výroby – naše výroba je kompletně řízená počítačem s průběžným porovnáváním mezi objednávkami a skutečným stavem skladu. V rámci průběžného vyhodnocování zajišťují pracovníci ve výrobě to, že výrobu opustí a k zákazníkům dorazí pouze zboží v té nejlepší kvalitě.

Nejvyšší standardy bezpečnosti – bezpečnost vytváří důvěru a proto má u nás nejvyšší prioritu. Pro naše pracovníky, stejně tak jako pro procesy od nákupu přes produkci a skladování našich výrobků až po jejich odeslání naším zákazníkům, si stanovujeme ty nejvyšší standardy.

Interně a externě ověřená jakost – na každém stupni výroby jsou určeni speciální pracovníci ručící za kvalitu, kteří nesou odpovědnost za naše výrobky. Dobrovolné certifikace prostřednictvím mnoha nezávislých organizací dosvědčují naše nároky na kvalitu.

Interní i externí kontroloři potvrzují nejvyšší kvalitu Sano v každém článku výrobního řetězce:

Kontaktujte nás

Sano - Moderní výživa zvířat spol. s r. o.
+420 379 71 31 11
+420 379 71 31 12
Npor. O. Bartoška 15
344 01 Domažlice
Česká republika